Vstupenky / Identifikácia

Predpredaj nie je in. Vstupenku poriešiš na akcii za skoro 11 euri. Bacha! Náramok, ktorý dostaneš nesmieš poškodiť, zjesť ani dávať kamošom.   


Doprava / Doľava

Prísť môžeš pešo, ale keď nevládzeš, neďaleko parku zastavuje vlak aj autobus. Motoristi zapichnú káru na parkovisku a bajker si to pustí po cyklochodníku priamo pred stage. 


Areál / Kultúra

Festival ožije v peknom parku pri národnej kultúrnej pamiatke, správaj sa tak isto kultúrne a zodpovedne. Trieď odpad a ak môžeš, zbytočne ho nevytváraj. Kvôli bezpečnosti všetkých si neprines sklo, zbrane, pyrotechniku a podobné haluze. Oheň je zlý pán, tak vatričky nerieš a v prípade hromov/bleskov počúvaj pokyny usporiadateľov.  Okrajom parku preteká riečka, tak buď ostražitý aj voda je silný živel. Fotiť a natáčať videjka môžeš do sýta, ale rátaj s tým, že aj ty môžeš byť súčasťou umeleckého zvečnenia.Stan postaviť môžeš, no iba na určenom mieste a v nedeľu ráno do deviatej už ho maj zbalený. A nezabudni si keš, kartičky použiješ inokedy.

 

Deti / Psy

Ak disponuješ deťmi, vezmi ich. Do výšky 138 cm za nich neplatíš a zabavia sa na festivalových atrakciách. No nestrať ich!
Môžeš zobrať aj psa, mačku a kačku, ale zúrivé zvery nechaj za dvery.  

 

Sprievodný program

Tak ako každý rok, festival ožije aj sprievodným programom. Okrem klasickej tomboly budú nachystaní aj animátori s dielňami pre deti, vyrobiť si môžeš festivalové tričko, alebo absolvovať Sufijské dychové cvičenie. Zažiť môžeš aj majstrovstvá Európy v hode bubnom, oddych v chillout zóne, recyklátor alebo podporiť zbierku pre Janku...a pripravené je aj jedno prekvapenie...

 

 

... zmena programu je vyhranená ☺

TOP